• אלה הרמן

מהו לוגו רספונסיבי?

עודכן ב: 19 אוג 2020

עם כניסתה של המדיה לעולמנו אנו נאלצים להתמודד עם מספר רב של מסכים ושטחים לפרסום, כל שטח בגודל שונה, דבר זה מאלץ אותנו לבנות את הלוגו כך שיהיה רספונסיבי..

רגע, מה הכוונה בלוגו רספונסיבי בכלל?​

​לוגו רספונסיבי מופיע בגודל המתאים לשטח שעליו הוא מוצג. כשמעצבים את הלוגו, יש צורך לעצב אותו במספר גדלים ולעתים גם בכמה צורות, החל מהלוגו המלא ועד לסמל אחד מוקטן ומצומצם שמזכיר את הלוגו המלא.

​הלוגו הרספונסיבי הוא לא טרנדי או אופנתי, הוא שובר את החוק שהיה קיים: "לוגו לא משנים אף פעם". כיום הוא הפך להיות צורך ממשי להתאמה ונראות נכונה.

אז מה צריך כדי שהלוגו יהיה רספונסיבי?

1) יש ליצור לפחות 3 מצבים שונים של הלוגו, מומלץ לבדוק לפני יצירת "הרספונסיבי" איפה תרצו שיופיע הלוגו וכך הגודל יהיה מותאם בצורה טובה יותר.

2) הסירו פריטים שלא נראים טוב כשהגודל קטן, כמו סלוגן, תאריך הקמה ולפעמים אפילו שם המותג.

3) ככל שהלוגו קטן יותר, ככה יש לפשט אותו יותר ולהוריד אלמנטים עיצוביים שמעמיסים. באותה המידה ניתן גם להוריד את כמות הצבעים וכו'.

4) על מנת שהלוגו יעמוד בתנאי המותג והרספונסיביות יש להיות עקביים עם חלק אחד לפחות. חלק זה יופיע בכל המצבים, זה יכול להיות אות או סמל אך הוא חייב להיות זהה בכל המצבים.


למה העסק שלי צריך לוגו רספונסיבי?

​העיניים הם הדבר הראשון שיראה את העסק שלנו, אם הלוגו לא יהיה ברור, המוח שלנו פשוט ימשיך בשלו וידלג על מה שראה. לכן נרצה שהלוגו יראה הכי טוב והכי ברור בכל גודל שהוא יופיע בו.

​בנוסף עסק שיערוך התאמות יחשב אצל הלקוח כאחד שרואה עד לפרטים הקטנים, מה שיעניק תחושת ביטחון ושאנחנו בידיים טובות ומקצועיות.


90 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

חושב על פרויקט חדש או שיש לך שאלה זה המקום המתאים לכך

דרכי תקשורת

וואטצאפ - 053-6063512

דוא"ל - elahherman@gmail.com

שעות פעילות - 09:00-17:00

חפשו אותי גם במדיה החברתית

  • פייסבוק-אלה הרמן - מיתוג לעסקים צומחים
  • וואטצאפ סטודיו אלה
  • אינסטגרם סטודיו אלה