• אלה הרמן

מהי משמעות הטווס

עודכן ב: 9 דצמ 2020

לכל חיה יש משמעות המשפיעה על העסק, בואו נגלה את ההשפעה של הטווס:


אז מיהו הטווס? סוג של עוף ממשפחת הפסיוניים (קשור לסידרת התרנגולאים), הטווס ידוע בשל זנבו ההדור של הזכר, שאותו הוא מציג בראווה לקראת הנקבה.

סמל הטווס: סמל ליושרה וליופי שאנו יכולים להשיג כאשר אנו משתדלים להראות את הצבעים האמיתיים שלנו, כאשר אנו פתוחים לכל ולא סגורים ומפוחדים. סמליות הטווס טומנת בחובה קטעים של: אצילות, קדושה, הדרכה, הגנה ופקחנות. מתבונן, חכמה וחזון, גנדרנות, הגנה ועוצמה, תהילה, מלכותית, חופש, משיכה, רוחניות.

הטווס במיתולוגיות ובדתות: - במיתולוגיה היווונית הטווס מוקדשת לאלה הרה, אשתו של זאוס, והעיניים המוטבעים בזנב הטווס שייכים לשומרה הנאמן של הרה. - ברוחניות האסייתית הטווס קשור לקוואן-יין ומסמל את האהבה, ערנות, רצון טוב, טיפוח ואדיבות לב. לפי הטווס בחרה להישאר תמותה למרות שהיא יכולה להיות אלמותית מכיוון שהיא רצתה להישאר מאחור ולסייע לאנושות בהתפתחות הרוחנית שלהם. - בנצרות מסמל הטווס את "רואה-הכל" ומייצג את הכנסייה יחד עם הקודש הנלווה אליו, וזה בשל ה"עינים" הטבועים בזנב הטווס.

אגו וביטחון אישי: ראשית יש להבין שאגו הוא לא דבר רע אם משתמשים בו נכון. הזכר מזכיר לנו שלפעמים תורנו להתהדר ולנפנף במה שיש לנו ולהראות את כישורנו, אנרגית הטווס יכולה להעיד כי אנו מדהימים ועלינו לנצל את נכסינו כדי להגיע למקום שאותו מחפשים. תכונה נוספת שיש ללמוד ממנה היא היכולת של הטווס לשאת את עצמו בצורה מכובבדת עד הסוף, אך מנגד הטווס גם מהווה תזכורת ברור לכך שכשרון הטבעי אינו מספיק וכי עלינו לפתח את עצמנו כדי לעלות בסולם החיים. ובכך להשיג ביטחון, מה שמהווה כוח חשוב עבור מבצעים, אומנים, וכל מי שזקוק לדחיפה כדי לעשות משהו.

טוטם (עצם המייצג בעל חיים): אנשים שנולדו מתחת לטוטם הטווס הם בעלי כשרון טבעי שיכול לסובב ראשים לאן שהם הולכים. למרות יכולתם להסוות את אישיותם בעת הצורך, לאנשי הטווסים יש נטייה חזקה מאוד להראות את צבעיהם האמיתיים. מטבעם, הם מקורקעים ובעלי יושרה טובה, ומעדיפים להשתמש בכישרונות הבלוף ואשלייה שלהם רק כאשר הם נדחפים לקצה.

הטווס יתאים לעסקים: שרוצים להראות את הפנים האמיתיות מבלי להסתירם, ובעלי עסקי שנאמנים ורוצים לעזור לאחרים בהתפתחותם, יועצים שונים שעוזרים לבנית הביטחון.

-------------------- אז מה אתם אומרים, האם תאמצו את הטווס לעסק שלכם? האם הוא מתאים להיות חלק מהלוגו שלכם או שאולי להוביל איזו פינה מיוחדת בעסק..?


משמעות הטווס בעסק

חושב על פרויקט חדש או שיש לך שאלה זה המקום המתאים לכך

דרכי תקשורת

וואטצאפ - 053-6063512

דוא"ל - elahherman@gmail.com

שעות פעילות - 09:00-17:00

חפשו אותי גם במדיה החברתית