• אלה הרמן

מהי משמעות הנמר

עודכן ב: אוק 10

לכל חיה יש משמעות המשפיעה על העסק, בואו נגלה את ההשפעה של הנמר:


אז מיהו 🐆 הנמר? חלק ממשפחת החתולים, מסוג הפנתרים. בעל משקל הנע בין 30-90 קילו- תלוי במין וסוג הנמר. מהירותו מגיע ל-60 קמ"ש בעט מרדף אחר טרף ותוכלו לפגוש אותו באפריקה ודרום אסיה.


הנמר מסמל מלכותיות, כנות ונוקשות, ולכן הוא המנהיג האמיתי. הנמר יכול להיות לוחם עז אבל בתוך תוכו הוא רומנטי מלא בתשוקה אך גם רכושני וקנאי ביותר.


לנמר מאפיינים חיובים ושלילים: חיובים- אופטימי שאוהב חיים, אמיץ ועצמאי, נולד לתת הוראות ולא לציית, מאוד מחויב למה שעושה, אמיתי ומכובד, בעל סובלנות גבוה ואנושיות. שלילים- מרדן, אימפולסיבי ופזיז, לא צפוי, אגואיסט וגאוותן שנוטה לקחת סיכונים, בעל מזג קשה ותחרותי מאוד.


תכונות המייצגות אנשים: רודפי שלום, רגישים, טובים בשותפות, זקוקים לאהבה, חום ומגע. שקטים וידידותיים אך בעלי נטייה למצבי רוח משתנים ויכולת להיות ביקורתיים ופגיעים.


הנמר יתאים לעסקים: שרואים שליחות בעשיית שלום ועזרה לאחר, עסקים שרוצים להוביל ולא להיות מובלים, עסקים שלוקחים סיכונים ולא מפחדים מתחרות.

-------------------- אז מה אתם אומרים, האם תאמצו את הנמר לעסק שלכם? האם הוא מתאים להיות חלק מהלוגו שלכם או שאולי להוביל איזו פינה מיוחדת בעסק..?יש לך שאלה מעניינת או משהו שתרצה לברר? זה המקום המתאים לכך

דרכי תקשורת: וואטצאפ - 053-6063512 | דוא"ל - elahherman@gmail.com​ | שעות פעילות - 09:00-17:00 | חפשו אותי גם במדיה החברתית