• אלה הרמן

ברקוד QR

עודכן ב: 14 פבר 2020

רקע בקטנה:

ברקוד QR הוא מידע טקסטואלי המקודד בצורה גרפית. הברקוד פותח במקור ביפן עוד בשנת 1994 ע"י חברה יפנית בשם דנסו, ושימש תחילה לקידוד חלפים ולפענוח על ידי רובוטים בפסי ייצור.

ראשי תיבות QR הן בעצם Quick Response ובעברית "תגובה מהירה".בתחילת העשור השני של המאה ה-21 החל הברקוד QR להיות נפוץ בכל העולם, טלפונים חכמים הפכו לאמצעי הקלט העיקרי של הברקוד וזאת באמצעות  אפליקציה ייעודית שיש בטלפונים כיום. הברקוד נמצא בעיקר בשימוש של פרסומות, כתבות עיתון, ביגוד ושלטי חוצות.


ואיך כל זה קשור אלינו?

את ברקוד ה-QR, ניתן להטמיע בקלות בכל מקום- פרסומים, כרטיסי ביקור, שלטים, מסמכים ועוד. הברקוד יוביל את מי שיסרוק אותו לאתר, מבצע, כתובת אימייל, חנות אונליין וכל דבר שרק נרצה.

הברקוד מאפשר ליצור גם סודיות למי שחפץ בכך לדוגמא עבור מועדון חברים סגור או מבצע שקיים רק ללקוחות חוזרים, מבלי הברקוד עצמו לא יהיה אפשרי להגיע לאותו מידע.

לסיכום זהו כלי שיווקי חזק שנגיש היום לכל אחד,  ואין סיבה שלא לעשות בו שימוש, הברקוד חוסך בכסף של הדפסה ושומר על איכות הסביבה.


דוגמאות לשימושים יצירתיים:

# יוצאים לטיול עם הילדים ומפחדים שהם ילכו לאיבוד? כל מה שצריך לעשות זה לשים עליהם קעקוע זמני של ברקוד שפשוט מוביל לפרטים שלכם.

# הוראות שימוש במוצר מסויים, למה לבזבז מקום על גבי האריזה אם אפשר להכניס את כל המידע הזה בברקוד אחד.

# מיצריים תכשיטים ורוצים שידעו ממה הם עשויים, כמה זמן לוקח לייצר אותם ועם איזה בגד הם יתאימו? מה הבעיה פשוט צרפו לתכשיט תווית עם ברקוד.

​איך ניתן ליצור ברקוד כזה? מאוד פשוט נכנסים לאתר ברקוד - לחצו כאן 

באתר בוחרים את הגודל הרצוי ואת מה שרצה לשים בתוכו [דוא"ל,קישור] ושומרים את הברקוד בפורמט PNG.

במידה ואין לכם סורק בטלפון

זה הזמן להוריד אחד כזה ולהתחיל להשתמש בו.. בהצלחה !28 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

חושב על פרויקט חדש או שיש לך שאלה זה המקום המתאים לכך

דרכי תקשורת

וואטצאפ - 053-6063512

דוא"ל - elahherman@gmail.com

שעות פעילות - 09:00-17:00

חפשו אותי גם במדיה החברתית

  • פייסבוק-אלה הרמן - מיתוג לעסקים צומחים
  • וואטצאפ סטודיו אלה
  • אינסטגרם סטודיו אלה