אלה הרמן הראל

מעצבת גרפית - מתמחה בעיצוב מיתוגים ואתרי תדמית

שקיפות

השאיפה שלי היא להצליח להנגיש ולהכיר ללקוח את האופציות הטובות ביותר שיש עבורו, מתוך רצון להיות גלויה וכנה, על מנת שתינתן האפשרות הבחירה המתאימה.

מקצועיות

אני מאמינה בלהוביל את הלקוחות למקומות שיצמיחו אותם ביחד עם מענה ושירות הכי טוב שאני יכולה להעניק להם. ומתחייבת להשתמש בטכנולוגיה עדכנית שתביא את העסק שלכם לתוצאות טובות ומדויקות יותר.

יצירתיות

אני מאמינה בדרכים ייחודיות לעיצוב המוצרים, תוך שמירה על עדכניות, חדשנות ושמירה על קו עיצובי אחיד בכל המוצרים של הלקוח.

אמינות

אני מאמינה בלהעניק ללקוחות שלי ייעוץ שמתאים עבורם, ללא ניסיון למכירה שאינה מתאימה עבורם.

הדרך שלי

את הדרך שלי אומנם התחלתי מגיל צעיר, אבל היא הפכה להיות רצינית ומקצועית בזמן שלמדתי תקשורת חזותית, במקביל ללימודים עבדתי כמעצבת ראשית לגלופות על חולצות ואביזרים שונים, ועבדתי מול לקוחות. לאחר הלימודים נכנסתי לחברת מרקטינג ופרסום במחלקת עיצוב, עבדתי שם ארבע שנים בסטודיו ועיצבתי קמפיינים הכוללים דפי נחיתה, ניוזליטרים, באנרים ועוד, בחברה הזו צברתי ניסיון וידע רב.

אחרי התקופה הזו החלטתי שהגיע הזמן שלי לעצב את מה שאני באמת רוצה ומה שבאמת מאתגר אותי ופנית לכיוון של מיתוג עסקים ועיצוב אתרים. כדי להצליח לעצב לעסקים ישבתי לחקור וללמוד על הנושא ופיתחתי לי שיטות שייחודיות לי ושמסייעות ומדייקות את העיצוב.

משפט שמוביל אותי בחיים

"אם אתה יכול לחלום את זה, אתה יכול לעשות את זה"

מה כולל המיומנויות שלי?

במהלך שנותיי צברתי ידע בתוכנות השונות ועיצבתי תחומים מגוונים ללקוחות רבים יש לי ניסיון בעיצוב עבור אתרים ודפי נחיתה, באנרים סטטים וניוזליטרים. יצרתי ועיצבתי לוגואים ומיתוגים רבים לחברות.
 

ואני מבטיחה לא להפסיק להתקדם וללמוד תמיד דברים חדשים

icon_ps.png

פוטושופ

icon-elah_xd.png

אקסדי

icon_id.png

אינדיזין

icon_תחומים-UIUX.png

עיצוב UX

icon_תחומים-מיתוג.png

עיצוב מיתוגים

icon_תחומים-אתר.png

אתרי תדמית

אודות סטודיו אלה

בסטודיו אני עוזרת לבעלי עסקים קטנים ומתחילים לעצב את הנראות הוויזואלית של העסק כדי שיצליחו לצמוח בשוק העסקי. חשוב לי להתאים את המיתוג העסקי עבור בעלי העסקים וזאת תוך כדי שמירה על מקצועיות, יעילות ואמינות מול הלקוח. בנוסף, טיפוח בעלי עסקים ע"י מתן טיפים שונים.
 

​כדי להצליח להתאים את העיצוב לעסק ולעזור לו לצמוח יש לי תהליך עבודה מסודר ונוח שהוכח כעובד. התהליך מורכב מכמה שלבי הכרות עם העסק שמולי | בניית בריף וסקיצות | בחירת צבעים נכונים | דיוק והגשת העיצוב.
 

הסטודיו מציע שתי אפשרויות:
האחת, היא בחירת מוצר ספציפי ובודד, לפי התמחור שלו. השנייה, היא בחירה מאחת חבילות המיתוג

חושב על פרויקט חדש או שיש לך שאלה זה המקום המתאים לכך

דרכי תקשורת

וואטצאפ - 053-6063512

דוא"ל - elahherman@gmail.com

שעות פעילות - 09:00-17:00

חפשו אותי גם במדיה החברתית