אלה הרמן הראל

את הדרך שלי אומנם התחלתי מגיל צעיר, אבל היא הפכה להיות רצינית ומקצועית בזמן שלמדתי תקשורת חזותית, במקביל ללימודים עבדתי כמעצבת ראשית לגלופות על חולצות ואביזרים שונים, ועבדתי מול לקוחות.

לאחר הלימודים נכנסתי לחברת מרקטינג ופרסום במחלקת עיצוב, עבדתי שם ארבע שנים בסטודיו ועיצבתי קמפיינים הכוללים דפי נחיתה, ניוזליטרים, באנרים ועוד.
חברה הזו צברתי ניסיון וידע רב.

אחרי התקופה הזו החלטתי שהגיע הזמן שלי לעצב את מה שאני באמת רוצה ומה שבאמת מאתגר אותי ופנית לכיוון של מיתוג עסקים ועיצוב אתרים. כדי להצליח לעצב לעסקים ישבתי לחקור וללמוד על הנושא ופיתחתי לי שיטות שייחודיות לי ושמסייעות ומדייקות את העיצוב.

הכישורים שלי

תחומי עיצוב

במהלך שנותי צברתי ידע בתוכנות השונות ועיצבתי תחומים מגוונים ללקוחות רבים יש לי ניסיון בעיצוב עבור אתרים ודפי נחיתה, באנרים סטטים וניוזליטרים. יצרתי ועיצבתי לוגואים ומיתוגים רבים לחברות.

icon_תחומים-מיתוג.png

עיצוב מיתוגים

icon_תחומים-אתר.png
icon_תחומים-לוגו.png

עיצוב לוגו

icon_תחומים-UIUX.png

אקסדי

אתר וויקס

אילוסטרייטור

אינדיזיין

פוטושופ

משפט שמוביל אותי בחיים

"אם אתה יכול לחלום את זה,

אתה יכול לעשות את זה"

סטודיו אלה

אודות הסטודיו

בסטודיו אני עוזרת לבעלי עסקים קטנים ומתחילים לעצב את הנראות הוויזואלית של העסק כדי שיצליחו לצמוח בשוק העסקי. חשוב לי להתאים את המיתוג העסקי עבור בעלי העסקים וזאת תוך כדי שמירה על מקצועיות, יעילות ואמינות מול הלקוח. בנוסף, טיפוח בעלי עסקים ע"י מתן טיפים שונים.
 

​כדי להצליח להתאים את העיצוב לעסק ולעזור לו לצמוח יש לי תהליך עבודה מסודר ונוח שהוכח כעובד. התהליך מורכב מכמה שלבי הכרות עם העסק שמולי | בניית בריף וסקיצות | בחירת צבעים נכונים | דיוק והגשת העיצוב.
 

הסטודיו מציע שתי אפשרויות:
האחת, היא בחירת מוצר ספציפי ובודד, לפי התמחור שלו. השנייה, היא בחירה מאחת חבילות המיתוג

חושב על פרויקט חדש או שיש לך שאלה זה המקום המתאים לכך